Спеціальні потреби

Шанси України отримати "Джавеліни" тепер збільшились - експерт про нового свідка ФБР у справі втручання Росії


Викриття можливого зв'язку між контактами представників штабу Трампа із Росією та очищенням програми Республіканської партії у 2016-му році від пунктів про надання Україні оборонного озброєння, може зрештою примусити адміністрацію США поспішити із наданням Україні летальних озброєнь. Про це заявив Александр Кларксон, експерт-міжнародник, викладач Королівського коледжу у Лондоні, коментуючи повідомлення про контакти представника кампанії Трампа із Москвою.

Та чого вже там, вже наступного місяція адміністрація Трампа може продати Україні 101-шу авіадесантну дивізію
Александр Кларксон

У понеділок стало відомо, що колишній радник президента Трампа Джордж Пападопулос зізнався в дачі неправдивих свідчень ФБР про спілкування штабу з іноземцями, включаючи громадян Росії. Пападопулос зокрема контактував з неназваним професором у Лондоні, який повідомив його про наявність у Росії компромату на Клінтон та організував йому контакти із представниками уряду Росії.

Надалі Пападопулос намагався організувати зустріч між представниками кампанії Трампа та урядом Росії.

Вага та важливість Пападопулоса у виборчій кампанії Трампа достеменно не відома, проте американський політичний оглядач Сет Абрамсон поспішив припустити, що у разі, якщо контакти Пападопулоса із Кремлем зрештою дали підстави для подальших змін у політичнй програми Республіканської партії щодо озброєння України - це буде доказом наявності змови між виборчою кампанією Трампа та Кремлем.

Коментуючи саме цю думку Абрамсона, Кларксон і відзначив, що шанси України на отримання оборонних озброєнь можуть збільшитись.

"Якщо так триватиме, вже наступного тижня адміністрація Трампа продасть Україні стільки "Джавелінів", скільки там захочуть", - твітує Кларксон.

"Та чого вже там, вже наступного місяція адміністрація Трампа може продати Україні 101-шу авіадесантну дивізію", - також відзначив експерт.

Дивіться також: Перші кадри: Пол Манафорт та його довголітній бізнес-партнер Ричард Ґейтс здалися ФБР

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG