Спеціальні потреби

Трамп планує створити єдине Космічне командування США


Trump SNL

Президент Дональд Трамп планує підписати до кінця року розпорядження про створення Космічного командування США як важливого військового командування.

Віце-президент Майк Пенс зробить оголошення про це у вівторок у космічному центрі Кеннеді, на мисі Канаверал, штат Флорида, повідомили двоє чиновників США, а Трамп може підписати наказ уже в вівторок.

Цей крок відокремлений від цілі Трампа створити «космічні сили» як незалежне відгалуження збройних сил, але може стати кроком у цьому напрямку.

Космічне командування ВПС США, яке вже існує, було б ключовим компонентом нового сполученого об'єднання і вивело б космос до такого ж статусу, як і Кіберкомандування США.

Цей крок фактично відтворить Космічне командування США, яке існувало у 1985-2002 роках. У результаті терактів 11 вересня його розформували, щоб можна було створити Північне командування США із орієнтацією на захисті батьківщини.

Хоча Космічне командування ліквідували, його функції продовжувало виконувати Стратегічне командування США, а ВПС зберегли свою провідну роль у космосі через Космічне командування ВПС.

Дивіться також: Щасливі інженери NASA святкують успішне приземлення зонда InSight на Марс

Щасливі інженери NASA святкують успішне приземлення зонда InSight на Марс. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

XS
SM
MD
LG