Спеціальні потреби

Трамп зробив комплімент протестувальникам проти себе, його прихильників б'ють перед камерами


Ми об'єднаємося і будемо пишатись

Новообраний президент США Дональд Трамп заявив, що незгодні з його обранням учасники протестів, які відбуваються у ряді міст США, пристрастно люблять США. Про це Трамп написав у своєму Twitter.

«Мені подобається те, що малі групи протестувальників минулої ночі показували пристрастну любов до нашої великої країни. Ми об'єднаємося і будемо пишатись!", - пише Трамп.

Раніше Трамп назвав мітингувальників «професійними» та заявив, що на протести їх «підбурюють ЗМІ».

Ми щойно провели дуже відкриті та успішні вибори президента. Тепер професійні протестувальники, підбурені ЗМІ, влаштовують протести
Дональд Трамп

«Ми щойно провели дуже відкриті та успішні вибори президента. Тепер професійні протестувальники, підбурені ЗМІ, влаштовують протести. Дуже нечесно!", - твітував новообраний президент США.

Між тим стає відомо про цілу низку випадків, які вказують на значну напругу у США після обрання Трампа.

Незадоволені обранням республіканця влаштовують мітинги, які в окремих випадках супровджують насильством.

У Вашингтоні на мітингу проти Трампа студенти American University спалили американський прапор.

Деякі прихильники Трампа стали жертвами побиттів та наруги.

​При цьому нападники прямо заявляли, що причиною агресії є підтримка жертв Дональда Трампа.

З іншого боку ЗМІ повідомляють про низку провокативних дій, спрямованих проти представників меншин після обрання Трампа та ін.

Одне із цих повідомлень виявилось інсинуацією.

У четвер популярності набуло повідомлення про напад у штаті Луїзіана «чоловіків у кепках з символікою Трампа» на дівчину, яка була одягнута у мусульманський хіджаб. Чимало ЗМІ поспішили повідомити про випадок. Пізніше місцева поліція, яка розслідувала інцидент, повідомила, що дівчина визнала, що вигадала подію.

Дивіться також: Демократія: Pозпочався процес передачі влади між донедавна запеклими опонентами

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

XS
SM
MD
LG