Спеціальні потреби

У соцмережах розпереживались через сьогоднішні вибори у США


Гілларі Клінтон, як головний біль, а Трамп - як мігрень"

Хештег #ElectionFinalThoughts став провідним у Twitter. Користувачі активно діляться своїми "фінальними думками щодо виборів". Тривога - провідний мотив більшості найпопулярніших твітів.

"Білий дім Трампа та його віце-президента Пенса був би катастрофою для прав жінок та ЛГБТ. Це колосальний крок назад", - твітує британський письменник Ґреґ Гоґбен, який мешкає у Вашингтоні.

"Наша країна у біді - ми маємо молитись, щоб завтра все відбувалось по волі Божій", - твітує популярний проповідник Френклін Ґрем.

"Гілларі Клінтон, як головний біль, а Трамп - як мігрень", - резюмує інший популярний твіт.

"Щоб не сталось - ми в біді", - пророкує інше популярне повідомлення.

"Головне завтра довести: 1) ми цінуємо розмаїтість; 2) ми цінуємо рівність; 3) люди для нас важливіші за речі", - нагадує твіт.

"Через Дональда Трампа ми дізнались, скільки расизму, сексизму та ксенофобії досі зберігається у США", - попереджає інший твіт.

"Я хочу подякувати Дональду Трампу за те, що викрив корумповану, засновану на закулісних схемах систему. Зло торжествує, коли добрі люди нічого не роблять", - твітують прихильники Трампа.

Дивіться також: Експерти - посилення впливу Росії на Балканах все більше загрожує міцності ЄС

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

XS
SM
MD
LG