Спеціальні потреби

Трамп назвав 3 варіанти відносин із Путіним


Якщо у нас будуть добрі стосунки з Росією, і вона разом з нами вдарить по ІДІЛ, то я не проти

Дональд Трамп не має ані любові, ані ненависті до президента Росії Володимира Путіна і не знає, як складуться їх робочі стосунки. Про це кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив 5-го жовтня у ході виступу на мітингу у місті Гендерсон у штаті Невада.

"Я не люблю і не ненавиджу (Путіна - прим. ГА). Побачимо, як складеться. Може у нас будуть прекрасні взаємини, а може жахливі, чи десь посередині. Але точно скажу одне. Якщо у нас будуть добрі стосунки з Росією, і вона разом з нами вдарить по ІДІЛ, то я не проти", - заявив Дональд Трамп.

У ході промови Трамп також заявив, що військові союзники США по НАТО не роблять належних фінансових вкладень у спільну оборону, а Америка не має поваги Росії та США.

Ми віддані, цілком і повністю, ідеї сильної Польщі та сильної Східної Європи, як бастіону безпеки та свободи

Прикметно, що у вересні, виступаючи перед представниками польсько-американської громади у Чикаго, Трамп відзначив, що виступає за сильне НАТО та похвалив Польщу за те, що вона є однією із небагатьох країн-членів Альянсу, які виконують забов'язання витрачати не менше 2% ВВП на оборону.

Тоді ж Трамп заявив, що відданий ідеї Східної Європи, як "бастіону безпеки та свободи".

"Ми віддані, цілком і повністю, ідеї сильної Польщі та сильної Східної Європи, як бастіону безпеки та свободи", - заявив Дональд Трамп.

При цьому республіканець, якому закидають проросійські сентименти, не уточнив бастіоном від кого він вважає Східну Європу.

Дивіться також: Хто зможе жорсткіше протистояти агресії Володимира Путіна - сперечалися кандидати у віце-президенти США на теледебатах

XS
SM
MD
LG