Спеціальні потреби

Цей твіт Трампа став найбільш поширюваним під час з'їзду Демпартії США


Цього року від куль загинуло на 78% більше поліцейських. Ми маємо відновити закон та порядок та захистити наших прекрасних правоохоронців
Популярний твіт Трампа

Найбільш поширюваним повідомленням у Twitter в ході третього дня партійного з'їзду Демократичної партії стало повідомлення кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, звертає увагу американське видання The Hill.

"Цього року від куль загинуло на 78% більше поліцейських. Ми маємо відновити закон та порядок і захистити наших прекрасних правоохоронців", - твітнув Трамп у середу.

Заява політика базується на статистичних даних Національного меморіального фонду офіцерів правоохоронних органів (National Law Enforcement Officers Memorial Fund), який також вказує на 300-відсоткове зростання кількості смертельних нападів на поліцейських із засідки.

Загалом, кількість поліцейських, які гинуть від куль у США, невпинно падає з 1971-го року

При цьому, за даними фонду, загалом, кількість поліцейських, які гинуть від куль у США, невпинно падає з 1971-го року.

На зменшення статистки смертності під час виконання службових обов'язків також звернув увагу журналіст Politico Europe Раян Гіс.

"Загалом, смертність при виконанні службових обов'язків невпинно зменшується вже 35 років", - відзначив у твіті журналіст.

Трамп постійно хвалить правоохоронців США у ході виборчої кампанії. Він також заявляв, що до поліції в Америці ставляться "так несправедливо".

У середу Трамп також розкритикував Демократичну партію за відсутність згадувань проблем поліції та правоохоронців США у ході партійного з'їзду.

Дивіться також: Ось що вказує на слід Кремля у головному політичному скандалі США

Ось що вказує на слід Кремля у головному політичному скандалі США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

XS
SM
MD
LG