Спеціальні потреби

Трамп зустрівся з республіканськими законодавцями Конгресу


Дональд Трамп

Поки що неофіційний кандидат у президенти зустрівся у Вашингтоні з республіканськими законодавцями Палати представників і Сенату. Зустріч мала на меті заспокоїти деяких законодавців, які занепокоєні з приводу його кандидатури, хоча до партійного з’їзду в Клівленді залишилось менше двох тижнів. Ситуацію найкраще характеризує те, що деякі провідні республіканці, наприклад, його колишній опонент під час виборчої кампанії Марко Рубліо, вирішили не прибути на зустріч.

Трамп висловив незадоволення з приводу того, як представляють його засоби масової інформації. Проте він підкреслив свою відданість питанню вільної торгівлі, хоча бажає провести нові переговори з іншими країнами, щоб отримати кращі умови для США.

Республіканські законодавці були зацікавлені тим, як він може допомогти, щоб після виборів партія зберегла контроль над обома палатами Конгресу.

Законодавці назагал прихильно поставились до Трампа, але й не бракувало скептицизму. Конгресмен зі штату Іллінойс Адам Кінзінґер заявив, що бачив у залі ознаки вагання. Колишній військововслужбовець, який в служив в Афганістані та в Іраку, із занепокоєнням сприйняв недавні заяви Трампа про Сададма Гуссейна. Тоді як Кінзінґер готовий підтримати Трампа, такі заяви кандидата в президенти не сприяють цьому.

Несприйняття Трампа частиною американського суспільства видно досить часто, доказом чого був невеликий протест перед місцем зустрічі на Капітолійському пагорбі.

Дивіться також: У 2020 Росія може стати абсолютним військовим гегемоном у Чорному морі - експерти

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG