Спеціальні потреби

Трамп: «Я думаю, що обидві сторони винні. У мене немає сумніву щодо того»


Президент Трамп під час прес-конференції в Нью-Йорку

Президент Дональд Трамп знову звинуватив у відповідальності обидві сторони кривавого расового насильства в Шарлотсвіллі у штаті Вірджинія. Раніше, у понеділок, він осудив нео-нацистів і білих сепаратистів, але не згадав тих, які виступали проти них.

У вівторок Трамп у своєму нью-йоркському будинку виступив із зверненням на тему перебудови інфраструктури країни.

Однак прес-конференція швидко перетворилася на обмін вигуками між президентом і репортерами, які вимагали від нього з’ясувати, чому йому забрало два дні для того, щоб назвати по імені Ку-клукс-клан і білих расистів.

Критики Трампа кажуть, що перша заява, яку він зробив, була слабкою і що він не осудив білих расистів по імені, кажучи, що всі сторони відповідальні за насильство.

Трамп заявив, що він хотів знати всі факти:

«Заява, яку я зробив в суботу, перша заява, була правильною заявою… Хочу бути правильним… І щиро кажучи, якщо преса не була брехливою, і була правдивою, преса повідомила б те, що я сказав».

Після критики на адресу репортерів за «неправдиві новини», Трамп, за всіма ознаками, почав втрачати терпеливість, звинувачуючи лівих у побитті правих протестувальників, у «насильницьких атаках проти супротивників» при використанні палиць. Він сказав, що праві сили мали дозвіл на те, щоб бути таим.

«Я думаю, що обидві сторони винні. Подивіться на обидві сторони. Я думаю, що обидві сторони розділяють вину. У мене немає сумніву щодо того».

Дивіться також: Aграрії можуть призупинити деградацію ґрунту і, заощадити гроші за допомогою цих технологій

Aграрії можуть призупинити деградацію ґрунту і, заощадити гроші за допомогою цих технологій. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

XS
SM
MD
LG