Спеціальні потреби

Актуально

Трамп звернувся до військових США за допомогою в будівництві «стіни»

Через нестачу фінансування для будівництва стіни на кордоні США та Мексики, президент Дональд Трамп звернувся по допомогу до військових для її будівництва, повідомляє BusinessInsider.

Пентагон підтвердив, що Трамп звертався до міністра оборони Джима Маттіса стосовно використання коштів з військового бюджету для будівництва стіни.

«Міністр говорив з президентом про це, - заявила прес-секретар Пентагона Дейна Вайт, повідомляє Military Times. - Безпека американців і країни є надзвичайно важливою для міністра. Вони говорили про це, але я не маю деталей та конкретики».

В нещодавно затвердженому законі про бюджетні асигнування, було передбачено 1,6 мільярда доларів на огородження на кордоні і лише 641 мільйон доларів на нове огородження там, де наразі немає бар’єру.

Трамп прагнув, щоб на проект було виділено 25 мільярдів доларів в довгостроковій перспективі.

Високопосадовець Пентагону сказав, що переведення грошей в рамках бюджету мають провести законодавці, повідомляють ЗМІ. Виділення коштів в бюджеті на 2019 рік вимагатиме внесення поправок Трампом, що потребуватиме затвердження 60-тьма голосами в Сенаті.

Маттіс намагався відсторонитись від питання будівництва стіни на кордоні, яке неоднозначно сприймається в Мексиці. Під час свого візиту до Мексики в вересні, Маттіс наголосив, що зв’язки Мексики та США в військовій сфері є потужними і обидві країни мають ті самі занепокоєння в сфері безпеки.

Дивіться також: ​Час-Тайм. Майбутнє України – за молодими місцевими лідерами – IRI

Час-Тайм. Майбутнє України – за молодими місцевими лідерами – IRI
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG