Спеціальні потреби

Юлія Тимошенко коментує долю Пола Манафорта


Юлія Тимошенко заявляла про наміри знову змагатися за посаду президента на виборах 2019 року

Український політик Юлія Тимошенко сказала, що сподівається на ефективність американського судочинства у справі Пола Манафорта, якого притягнули до відповідальності в межах розслідування втручання Росії у виборчу кампанію США 2016 року.

Без сумніву, це вплинуло на моє життя, життя моєї сім’ї та моєї команди і України також

Манафорт кілька місяців очолював виборчу кампанію Дональда Трампа, але був змушений звільнитися через запитання про його роль в Україні, де він багато років працював радником проросійської Партії регіонів та президента Віктора Януковича, який 2014 року втік до Росії.

56-річна Тимошенко в інтерв’ю агенції Reuters нагадала, що в результаті дій Януковича та його соратників вона опинилася у в’язниці через звинувачення за її рішення на посаді прем’єр-міністра.

“Без сумніву, це вплинуло на моє життя, життя моєї сім’ї та моєї команди і України також”, - сказала вона.

У Києві привітали притягнення Пола Манафорта до відповідальності за звинуваченнями, які стосуються багатомільйонних гонорарів, отриманих американським політтехнологом за роботу в Україні.

Початкове українське розслідування щодо Манафорта 2016 року було фактично зупинене через небажання офіційного Києва псувати відносини з адміністрацією президента Трампа.

Пол Манафорт, якому зараз обмежено пересування, відкидає звинувачення з 12 пунктів, серед яких згадано відмивання грошей та уникнення офіційної реєстрації як представника закордонних інтересів.

Після того як адвокат Манафорта Кевін Давнінґ назвав звинувачення проти свого клієнта “сміховинними”, суддя Еймі Берман Джексон оприлюднила розпорядження про заборону будь-кому причетному до справи виступати із коментарями, які можуть вплинути на перебіг справи.

Дивіться також: USAID виділяє $50 млн на проект з підтримки об’єднаних громад в Україні «ДОБРЕ»

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG