Спеціальні потреби

Британія ужорсточує перетин кордону, щоб вберегтися від нових штамів коронавірусу


Контроль на кордоні в аеропорту Хітроу у Лондоні

Британський уряд готує нові обмеження та жорсткіші вимоги для тих, хто приїздить з інших країн у намаганні стримати ввезення різновидів COVID-19.

Нові вимоги додадуть до вже обов’язкового підтвердження про негативні результати аналізів на COVID-19 упродовж 72 годин до подорожування, яке вимагають при перетині кордону у Велику Британію. За відсутність довідки загрожує штраф - 500 фунтів.

...Ми повинні бути обережними, коли йдеться про міжнародні подорожування.

Велика Британія зараз здійснила найбільше щеплень від коронавірусу у порівнянні з іншими країнами Європи, ввівши понад 12 мільйонів доз (станом на 6 лютого), але науковці стурбовані появою штамів, зокрема у Південній Африці та Бразилії, що виявляють більшу стійкість проти існуючих вакцин.

«До часу, коли ми проведемо повне щеплення і визначимося з тим, як оновлювати вакцини у відповідь на нові проблеми, ми повинні бути обережними, коли йдеться про міжнародні подорожування», - сказав в інтерв’ю британському радіо міністр з питань довкілля Джордж Юстіс, якого цитує Reuters.

Серед пропозицій, які у вівторок має оголосити міністр охорони здоров’я, очікують вимоги, щоб упродовж обов’язкового десятиденного карантину прибулим робили аналізи двічі: на другий і на восьмий день ізоляції.

Починаючи з 15 лютого, усі особи, включно з британськими громадянами, які прибувають з «небезпечних країн», будуть зобов’язані проводити 10 днів карантину не там, де вони вибирають самі, як досі, а у визначених готелях під наглядом.

Правила будуть жорсткішими для осіб, які прибувають з країн у так званому «червоному списку».

Зараз до британського «червоного списку» занесено понад 30 країн переважно Південної Америки та Африки, але там також є Португалія включно з Азорськими островами і Мадейрою.

Представники авіакомпаній і туристичних фірм ще раніше заявляли, що подібні обмеження різко зменшують кількість пасажирів і загрожують банкрутствами компаній.

Дивіться також: Новий етап вакцинування аграріїв у Каліфорнії. Відео

Новий етап вакцинування аграріїв у Каліфорнії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG