Спеціальні потреби

Трамп може "злити" Москві Україну та Сирію в обмін на карт-бланш з Іраном - теорії експертів


Якщо Трамп та Путін домовляться про замороження розширення НАТО, це може обернутись тим, що Україна увійде в зону впливу Росії, буде також заподіяно шкоду Швеції та Фінляндії"
Ерік Браттберг

Новообраний президент США Дональд Трамп може дозволити Росії досягнути "перемоги" у Сирії та Україні та гарантувати припинення розширення НАТО в обмін на відмову Москви у підтримці Ірану. Такий прогноз з приводу закордонної політики Трампа у п'ятницю озвучила Корі Шаке (Kori Schake), експерт аналітичного центру Hoover Institution.

"Готова битись об заклад", - твітнула про своє припущення Шаке.

Ідею підтримав Ерік Браттберґ, директор спеціальних проектів та дослідник "Інституту Маккейна" (Вашингтон) та Алі Валез провідний аналітик з питань Ірану у незалежній організації Crisis Group.

"Я згоден з можливими контурами угоди Трамп-Путін. Така угода може здаватись вигідною у короткотерміновій перспективі, але може мати значні негативні наслідки", - відзначив Браттберґ, відповідаючи Шаке.

"Якщо Трамп та Путін домовляться про замороження розширення НАТО, це може обернутись тим, що Україна увійде в зону впливу Росії, буде також заподіяно шкоду Швеції та Фінляндії", - додав експерт.

Дональд Трамп протягом усієї виборчої кампанії нещадно критикував угоду з приводу ядерної програми Ірану, яку уклала адміністрація Барака Обами. Цілий ряд призначенців до його майбутньої адміністрації, включно із міністром оборони Маттісом, відомі критикою щодо Ірану.

Дивіться також: Штаб квартира Трампа обходиться нью-йоркським платникам податків $1 млн на добу

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Показати коментарі (5)

Інше за темою

XS
SM
MD
LG