Спеціальні потреби

Медведєв піддав критиці Німеччину за участь у протесті в Києві


Дмитро Медведєв
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв у п'ятницю назвав участь іноземних політиків у політичних заходах в Україні «втручанням» у внутрішні справи країни і піддав критиці міністра закордонних справ Німеччини за відвідини протестного табору.

У теле-інтерв'ю Медведєв підкреслив, що зустрічі з лідерами української опозиції були б абсолютно нормальною поведінкою, проте участь у протестних мітингах розцінюється інакше.

«Зустрічатися - так, але брати участь у таких заходах - це, вибачте, називається дуже просто - втручанням у внутрішні справи», - сказав він.

У середу міністр закордонних справ Німеччини Ґвідо Вестервелле, разом з лідерами опозиції, пройшовся табором демонстрантів на Майдані Незалежності, який став епіцентром протестів проти різкого повороту влади від Євросоюзу до Росії.

«Приїжджають наші партнери на рівні міністрів закордонних справ і йдуть не просто поговорити з керівництвом, з опозицією - це нормально, а йдуть прямо в гущу політичних подій, йдуть на заходи, які проходять всупереч існуючих правил щодо організації мітингів, беруть участь у цих заходах», - заявив Медведєв.

«Ось я думаю, як, наприклад, відчували б себе наші німецькі партнери, якби міністр закордонних справ Росії взяв й пішов на яке-небудь збіговисько, яке проводилося в протиріччя з правилами німецькими. Я не думаю, що вони б розцінювали це як дружній крок, що це правильний крок», - додав прем'єр.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG