Спеціальні потреби

Пан Ґі Мун позитивно оцінив дії ОБСЄ в Україні


Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун дав високу оцінку діям ОБСЄ з підтримки мирного врегулювання української кризи. Про це йдеться в повідомленні його прес-служби.

В ході зустрічі з генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Заньєром в неділю Пан Ґі Мун підкреслив складний і все більш транснаціональний характер сучасних викликів миру і безпеці. Пан Ґі Мун підкреслив, що партнерство ООН з регіональними організаціями відповідно до частини восьмої Статуту ООН сьогодні, як ніколи, набуває велике значення.

В даному контексті генеральний секретар ООН підкреслив посилення партнерства між двома організаціями та високо оцінив ключову роль ОБСЄ у зміцненні миру і безпеки в Європі та, зокрема, її міцну прихильність підтримці мирного врегулювання кризи в Україні, - йдеться в повідомленні.

Крім України, Пан Ґі Мун і Заньєр також обговорили ситуацію на Північному Кавказі, в Придністров'ї, Центральній Азії та Афганістані. На завершення вони підкреслили важливість продовження тісного співробітництва між ООН та ОБСЄ в таких питаннях, як запобігання конфліктів, посередництво та підтримка виборів.

XS
SM
MD
LG