Спеціальні потреби

Економіка стане головною темою під час щорічного звернення Президента до Конгресу США


Напередодні чергового виступу у Конгресі зі своїм щорічним звітом, глава держави розкрив деякі деталі, про які він говоритиме у цей економічно складний для країни час. Очевидно, економічні питання будуть головними під час цьогорічної промови Барака Обами у Конгресі. Рівень безробіття поступово знижується, але не так швидко, як на це сподівався президент. І такий стан справ може коштувати Обамі втрати голосів на цьогорічних виборах. Втім, ще нижчий рейтинг сьогодні має Конгрес. Опитування показують, що понад 80 відсотків американців не підтримують те, що зараз відбувається на капітолійському пагорбі. Тож Барак Обама, виступаючи з промовами по країні, часто говорить про розбалансування роботи законодавчого органу держави.

В опублікованому у суботу відео зверненні, президент окреслив своє бачення розвитку економіки країни:

«Ми стоїмо перед критичним вибором, що стосується середнього класу. Адже ми можемо піти лише двома шляхами. Один – це менші можливості і менше відкритості. Або ж ми можемо боротися за шлях яким, я думаю, ми повинні йти – це будувати економіку для кожного, а не лише для групки багатіїв».

Відео заява президента була значно м’якшою, ніж його останні промови перед потенційними виборцями:

«Нам треба буде ще багато років працювати, щоби вирішити проблеми, які наростали десятиліттями. Американці це розуміють. Але вони не розуміють, чому лідери відмовляють що-небудь робити для вирішення цих проблем. Американці змучилися дивитися на тих, хто мав би представляти їх права, а натомість представляють інтереси партії і переймаються виключно наступними виборами».

У відео зверненні Обама дав зрозуміти, що під час промови про стан держави говоритиме про підтримку американських виробників, зокрема у галузі альтернативних джерел енергії та допомогу американцям в отриманні вищої освіти. Найімовірніше, Обама також наголошуватиме на досягненнях своєї адміністрації. Зокрема він говоритиме про реформу галузі охорони здоров’я, запровадження жорсткішого контролю за роботою Волл-стріт, виведення американських військ з Іраку та визначення термінів виведення солдатів з Афганістану, а також про убивство Осами Бін-Ладена.

XS
SM
MD
LG