Спеціальні потреби

Від атак з безпілотників у Ємені загинуло ще 12 імовірних терористів


Єменські офіційні особи повідомили, що ще три безпілотники здійснили удари, вбиваючи щонайменше 12 імовірних екстремістів. Сполучені Штати поширюють боротьбу з аль-Кайдою на Аравійському півострові.

Представники органів безпеки кажуть, що атаки у четвер були скеровані проти екстремістів аль-Кайди, які подорожували машинами в провінціях Гадрамаут і Маріб. У результаті семи атак американських безпілотників протягом останніх двох тижнів у Ємені загинуло щонайменше 30 імовірних терористів.

В середу Ємен повідомив, що він зірвав змову аль-Кайди з метою захопити портове місто і західний нафтовий термінал. Єменські органи влади посилили заходи безпеки в столичній Сані та в інших районах країни.

Сполучені Штати і Великобританія евакуювали свій дипломатичний персонал з Ємену. В інших 18 країнах Близького Сходу та Африки дипломатичні представництва США залишаються закритими щонайменше до суботи.

Тимчасом у Саудівській Аравії арештовано двох осіб, які, можливо, планували атаки проти посольств західних країн. За повідомленням інформаційного агентства SPA, вони мали контакти з аль-Кайдою і обмірковували «недалекі вже самогубні атаки».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG