Спеціальні потреби

Палата представників підтримала законодавство, яке рятує США від «фінансової прірви»


Палата представників Конгресу США підтримала схвалений Сенатом законопроект, покликаний врятувати США від «фіскальної прірви». Тепер документ буде направлений на підпис президентові Обамі.

Голосування в Палаті представників завершилося близько 11 вечора 1 січня. Законопроект був схвалений 257 голосами «за» при 167 «проти».

Голосування в Сенаті відбулося менш ніж за добу до цього.

Раніше, декілька провідних конгресменів-республіканців висловилися проти прийняття законопроекту. Спікер Палати представників Джон Бейнер і лідер республіканської більшості Ерик Кантор оприлюднили спільну заяву, в якій відзначили «загальне занепокоєння» щодо відсутності серйозного скорочення витрат у законопроекті, прийнятому Сенатом.

Лідери демократичної меншості у Палаті представників, у свою чергу, закликали республіканських колег терміново поставити на голосування прийнятий Сенатом законопроект, який дозволить уникнути «фіскальної прірви».

Законопроект передбачає підвищення податків осіб, що заробляють понад 400 тисяч доларів на рік і на сімейні пари з доходом, що перевищує 450 тисяч. Це буде перше підвищення податків у США за останні два десятиліття. Законопроект також передбачає продовження виплат допомоги з безробіття.

Відео - найголовніше

«Митці у війні». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00
XS
SM
MD
LG