Спеціальні потреби

Палата представників підтримала законодавство, яке рятує США від «фінансової прірви»

  • Голос Америки

Палата представників Конгресу США підтримала схвалений Сенатом законопроект, покликаний врятувати США від «фіскальної прірви». Тепер документ буде направлений на підпис президентові Обамі.

Голосування в Палаті представників завершилося близько 11 вечора 1 січня. Законопроект був схвалений 257 голосами «за» при 167 «проти».

Голосування в Сенаті відбулося менш ніж за добу до цього.

Раніше, декілька провідних конгресменів-республіканців висловилися проти прийняття законопроекту. Спікер Палати представників Джон Бейнер і лідер республіканської більшості Ерик Кантор оприлюднили спільну заяву, в якій відзначили «загальне занепокоєння» щодо відсутності серйозного скорочення витрат у законопроекті, прийнятому Сенатом.

Лідери демократичної меншості у Палаті представників, у свою чергу, закликали республіканських колег терміново поставити на голосування прийнятий Сенатом законопроект, який дозволить уникнути «фіскальної прірви».

Законопроект передбачає підвищення податків осіб, що заробляють понад 400 тисяч доларів на рік і на сімейні пари з доходом, що перевищує 450 тисяч. Це буде перше підвищення податків у США за останні два десятиліття. Законопроект також передбачає продовження виплат допомоги з безробіття.
XS
SM
MD
LG