Спеціальні потреби

Актуально

Іран назвав американські санкції втручанням в іранські справи

Президент Обама підписує розпорядження про санкції

Міністерство закордонних справ Ірану звинуватило Сполучені Штати у втручанні в іранські справи. Це реакція на новий ряд американських санкцій, скерованих проти іранських офіційних осіб, звинувачених у порушенні прав людини.

На початку цього тижня президент Барак Обама підписав розпорядження про замороження активів восьми іранських посадовців, звинувачених у придушенні протестів проти результатів спірних президентських виборів.

За повідомленням іранських засобів масової інформації, представник Міністерства закордонних справ Рамін Мегманпараст сказав у п’ятницю, що ці дії є доказом, що США підтримували заворушення після переобрання президента Махмуда Ахмедінеджада.

У повідомленні про санкції державний секретар Гілларі Клінтон підкреслила, що Сполучені Штати підтримують права іранського народу, але не мали жодного впливу на опозиційний рух.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG