Спеціальні потреби

США закликали КНДР засвідчити відданість справі ядерного роззброєння


Помічник державного секретаря США Курт Кемпбелл розмовляє з кореспондентами після зустрічі з південнокорейськими високопосадовцями у Сеулі.

Помічник державного секретаря США Курт Кемпбелл заявив, що Північній Кореї необхідно виявити свою готовність поліпшити відносини із Сеулом, перед тим як можна буде поновити шести-сторонні переговори у справі ядерної програми Пхеньяна.

Кемпбелл висловив таку позицію адміністрації Обами у четвер у Сеулі, де він зустрічався з високопосадовцями для обговорення питання передбачуваного призначення наймолодшого сина Кім Чен Іра – Кім Чен Уна – наступним лідером КНДР.

Північна Корея припинила свою участь у ядерних переговорах у 2008 році у зв’язку зі суперечкою щодо проведення перевірок. У 2009 році вона здійснили чергове ядерне випробування. Проте, під час візиту до Китаю у серпні, Кім Чен Ір закликав до відновлення цих переговорів у близькому майбутньому.

Радник президента Південної Кореї Лі Мен Бака з питань національної безпеки заявив у вівторок, що ядерна загроза з боку КНДР досягла «тривожного рівня».

XS
SM
MD
LG