Спеціальні потреби

Мітт Ромні намагається посилити свою виборчу кампанію


Кандидат у президенти США від Республіканської партії Мітт Ромні розпочав у понеділок новий етап виборчої кампанії, в ході якого буде намагатися відновити рушійну силу проти президента Барака Обами.

Першою зупинкою Ромні є місто Пуебло у штаті Колорадо, після чого у вівторок він відбуде до штату Огайо, звідки розпочне триденну поїздку автобусом. Після відвідин Огайо, президентський кандидат підбуде до штату Вірджінія. Всі ці три штати належать до групи кількох, які мають вирішальну кількість електорських голосів, що необхідні, щоб вийти переможцем на виборах шостого листопада.

Чимало республіканців піддають критиці Ромні за те, що він надто багато часу проводить на збиранні коштів, а не на змаганні за голоси виборців. Результати опитування громадської думки вказують на те, його підтримка серед виборців зменшилась з приводу сейозних помилкових кроків протягом останніх тижнів. Його піддали критиці за квапливу критику реакції адміністрації Обами на хвилю насильства в Північній Африці і на Близькому Сході, пов’язану з виготовленим у США відео про мусульман. Це аматорське відео викликало гнів деяких мусульман, які вважають, що в ньому висміяно пророка Мухаммеда.

Виборча кампанія Ромні також зазнала удару минулого тижня, коли оприлюднено таємно записане відео, у якому на зустрічі з багатими донорами у травні, він сказав, що половина американських виборців, які підтримують Обаму, вважають, що вони є «жертвами», що залежать під урядової допомоги і що він, як сказано, «не турбується цими людьми».

В суботу Мітт Ромні заявиви репортерам, що його зусилля збирати кошти на виборчу кампанію «будуть спокійнішими».
XS
SM
MD
LG