Спеціальні потреби

Південна Корея і США проведуть спільні морські навчання


Міністерство оборони Південної Кореї повідомило, що наступного тижня відбудуться спільні із Сполученими Штатами навчання військово-морських сил.

Навчання розпочнуться в понеділок у двох районах Жовтого моря на західному узбережжі Південної Кореї і триматимуть чотири дні. Ці навчання відбуватимуться після того, як 26 березня був затоплений південнокорейський корвет «Чхонан», у результаті чого загинуло 46 моряків.

Напруження на Корейському півострові посилилося після того, як міжнародне розслідування дійшло висновку, що Північна Корея свідомо знищила корвет торпедою. Пхеньян заперечив звинувачення і погрозив вдатися до «повномасштабної війни», якщо проти нього будуть застосовані відплатні дії.

Нашвидкоруч заплановані морські маневри розглядаються як частина заклику президента Південної Кореї Лі Мен Бака до «стримування провокацій», скерованого проти Північної Кореї. За повідомленнями, в навчаннях візьме участь також атомний авіаносець «Джордж Вашингтон», що південнокорейський експерт назвав безпрецедентною подією.

XS
SM
MD
LG