Спеціальні потреби

Адміністрація Трампа подала апеляцію в справі рішення судді щодо обмеження на в’їзд до США

  • Голос Америки

Міністерство юстиції Сполучених Штатів хоче, щоб Верховний суд заблокував рішення федерального судді, яке робить виняток для бабусь, дідусів иа інших родичів осіб, що проживають у США, із встановленої президентом Трампом заборони на в’їзд до країни.

Міністерство юстиції подало екстрену апеляцію в п’ятницю ввечері.

У четвер суддя Деррік Вотсон з Гонолулу (Гаваї) закликав до «здорового глузду», коли поширив список родичів, яким повинно бути дозволено отримати візу для відвідин родичів у США. Ідеться про осіб із шести переважно мусульманських країн – Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії і Ємену.

Судда Вотсон доручив уряду не застосовувати заборони, якщо йдеться про дідусів і бабусь, онуків, чоловіка сестри, брата дружини та інших близьких родичів, які проживають у Сполучених Штатах.

Вотсон також постановив, що біженці, які мають запевнення про місце проживання від агентства з питань біженців, також повинні бути виключені зі списку осіб, які не можуть отримати американської візи.

Наприкінці минулого місяця Верховний суд США виніс рішення, згідно з яким указ президента Трампа може бути частково запроваджений в життя до часу, коли суд в пізнішому терміні знову розгляне заборону.

Верховний суд також заявив, що уряд не може блокувати в’їзду до США особам, які вже мають справжні з’язки з особою або юридичною особою у Сполучених Штатах.

Дивіться також: Експерти розповіли про наступні цілі агресії Росії та порадили, як зупинити Путіна

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG