Спеціальні потреби

У США дещо зменшується безробіття


Уряд Сполучених Штатів повідомив, що минулого місяця дещо сповільнилося зростання економіки, хоча рівень безробіття понизився до 7.6%. Від кінця минулого року щомісяця кількість робочих місць зростає на приблизно 200 тисяч. Однак, згідно із статистичними даними, у березні кількість робочих місць збільшилася лише на 88 тисяч. Це найменша кількість за останні дев’ять місяців.

Минулого місяця різко зменшилась кількість нових робочих місць, якщо взяти до уваги, що в лютому в країні було створено 268 тисяч робочих місць. Це ознака, що вихід американської економіки з глибокої рецесії, що розпочалася п’ять років тому, відбувається нерівним темпом.

Безробіття у Сполучених Штатх залишається на найнижчому рівні за останні чотири роки, але уряд повідомив, що рівнь безробіття понизився, у порівнянні із 7.7 відсотками в лютому, лише тому, що менше людей шукало праці. Американський уряд вважає безробітними лише тих людей, які активно шукають праці.

У звіті про рівень безробіття сказано, що в березні збільшилася кількість працюючих у секторі професійних і ділових послуг та в охороні здоров’я, але зменшився в роздрібній торгівлі.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG