Спеціальні потреби

У Білому домі пообіцяли 4 тижні, за які Трамп зробить більше, ніж Байден "за останні 40 років"


Про це повідомив глава апарату Білого дому Марк Медоус

Президент США Дональд Трамп працює над низкою указів, пов'язаних з Китаєм, промисловістю і імміграцією. Про це повідомив у понеділок журналістам глава апарату Білого дому Марк Медоус (Mark Medows).

«Мова йде про низку президентських указів, присвячених різним питанням, від проблем у царині імміграції, промисловості та працевлаштування до відносин з Китаєм - в плані того, що потрібно зробити, щоб переналаштувати цей баланс», - сказав Медоус.

За словами Медоуса, Трамп у наступні 4 тижні "зробить більше ніж Джо Байден та його команда зробили за останні 40 років".

Згідно до опитувань громадської думки, Трамп поступається своєму конкуренту на виборах президента США, які відбудуться восени цього року. Як відзначає журналіст Washington Post, джерело у команді Трампа повідомило йому, що наближені до президента радять йому фокусувати увагу на критиці Джо Байдена та Китаю, але президент, буцімто, з власної волі фокусується на питаннях расових взаємин у США. "Президент наполягає на тому, щоб самостійно формулювати свій меседж", - наводить слова радника президента Роберт Коста.

“Ми будемо розглядати питання вирішення щодо Китаю, повернення робочих місць з-поза меж країни, щоб підтримати американських робітників. Ми також будемо розглядати низку питань, які стосуються імміграції. Ми будемо розглядати питання пов'язані із вартістю ліків”, - заявив Медоус.

У п'ятницю президент США Дональд Трамп заявив, що "Китай завдав великої шкоди США та решті світу".

Серед іншого, Трамп тривалий час покладає на Китай відповідальність за поширення коронавірусу, який назвиває "китайським вірусом".

"Спостерігаючи за тим, як пандемія шириться цілим світом, включно із величезною шкодою, якої вона завдала США, я стаю все більш розлюченим щодо Китаю. Люди це бачать, і я це відчуваю!" - твітував президент США 30-го червня.

Дивіться також: 53,6 млн тон електронних відходів було утворено у світі у 2019 році - звіт

53,6 млн тон електронних відходів було утворено у світі у 2019 році - звіт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG