Спеціальні потреби

У Нігерії повідомлено про випадки непрямого зараження вірусом Еболи


Країни, в яких поширюється вірус Еболи

Міністр охорони здоров’я Нігерії підтвердив повідомлення про перші випадки зараження вірусом Еболи в людей, які не мали прямого контакту з Патриком Сойєром, американцем ліберійського походження, який з Ліберії прибув до столиці Нігерії – Лагоса.

Міністр сказав, що дружини двох заражених вірусом Еболи пацієнтів, які мали контакт із Сойєром, також заразились від нього.

Нігерійський міністр заявив, що загальна кількість заражень вірусом Еболи в Нігерії збільшилась до 14 осіб. Він сказав, що п’ятеро людей померло.

З інших подій… Сенегал став найновішою африканською країною, яка закрила свій кордон, щоб запобігти поширенню Еболи. Країна повідомила, що закриває свій кордон з Гвінеєю і забороняє повітряні рейси з тими західноафриканськими країнами, де зареєстровано випадки зараження вірусом Еболи.

Ряд країн останнім часом встановили заборону на подорожування до згаданих країн, включно з Південно-Африканською Республікою і Камеруном.

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що в Гвінеї, Ліберії, Сьєрра-Леоне і Нігерії померло від Еболи 1 350 людей, і що можливо понад 2 400 заражені вірусом.

XS
SM
MD
LG