Спеціальні потреби

Актуально

ВООЗ застерігає про ймовірність нового стрибка COVID-19

Майк Раян, виконавчий директор Всесвітньої організації охорони здоров’я під час прес-конференції у Женеві, де міститься штаб-квартира організації

Всесвітня організація охорони здоров'я вказує на загрозу повторних спалахів заражень коронавірусом навіть у тих країнах, де показники пандемії пішли на спад, якщо уряди надто швидко скасовуватимуть карантинні обмеження.

ВООЗ також закликає розробляти дієві системи виявлення і відстеження заражень.

Застереження пролунало у той час як багато країн Європи, а також штати у США почали послаблювати карантин, який стримав поширення коронавірусу, але завдав шкоди економіці.

Ми не можемо вважати, що, пішовши на спад, хвороба буде спадати далі...
Майк Раян

Чільний представник ВООЗ Майк Раян наголосив під час відео прес-конференції у понеділок, що перша хвиля пандемії COVID-19 у світі ще поширюється, оскільки у час падіння в деяких країнах, коронавірус і далі набирає сили у Центральній та Південній Америці, Південній Азії, а також в Африці.

Раян сказав, що епідемії часто відбуваються хвилями, що означає можливість повторних спалахів навіть там, де вже почався спад.

Він наголосив, що зараження можуть поширюватися швидше, якщо заходи для стримування першої хвилі COVID-19 скасувати поспішно.

“Нам треба усвідомлювати, що будь-коли хвороба може знову підстрибнути. Ми не можемо вважати, що, пішовши на спад, хвороба буде спадати далі, і що у нас буде кілька місяців для приготувань до повторної хвилі. Ми можемо мати ще один підйом у цій хвилі”, - сказав Майк Раян.

На думку посадовця ВООЗ Європа та Північна Америка повинна залишати в дії “заходи в інтересах охорони здоров’я та соціальні обмеження, спостереження та аналізи, а також всесторонню стратегію для того, щоб показники і далі йшли на спад і щоб ще одного стрибка не було”.

Дивіться також: Президентська кампанія у США на тлі коронавірусу

Президентська кампанія у США на тлі коронавірусу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG