Спеціальні потреби

Актуально

ВООЗ застерігає про ймовірність нового стрибка COVID-19

Майк Раян, виконавчий директор Всесвітньої організації охорони здоров’я під час прес-конференції у Женеві, де міститься штаб-квартира організації

Всесвітня організація охорони здоров'я вказує на загрозу повторних спалахів заражень коронавірусом навіть у тих країнах, де показники пандемії пішли на спад, якщо уряди надто швидко скасовуватимуть карантинні обмеження.

ВООЗ також закликає розробляти дієві системи виявлення і відстеження заражень.

Застереження пролунало у той час як багато країн Європи, а також штати у США почали послаблювати карантин, який стримав поширення коронавірусу, але завдав шкоди економіці.

Ми не можемо вважати, що, пішовши на спад, хвороба буде спадати далі...
Майк Раян

Чільний представник ВООЗ Майк Раян наголосив під час відео прес-конференції у понеділок, що перша хвиля пандемії COVID-19 у світі ще поширюється, оскільки у час падіння в деяких країнах, коронавірус і далі набирає сили у Центральній та Південній Америці, Південній Азії, а також в Африці.

Раян сказав, що епідемії часто відбуваються хвилями, що означає можливість повторних спалахів навіть там, де вже почався спад.

Він наголосив, що зараження можуть поширюватися швидше, якщо заходи для стримування першої хвилі COVID-19 скасувати поспішно.

“Нам треба усвідомлювати, що будь-коли хвороба може знову підстрибнути. Ми не можемо вважати, що, пішовши на спад, хвороба буде спадати далі, і що у нас буде кілька місяців для приготувань до повторної хвилі. Ми можемо мати ще один підйом у цій хвилі”, - сказав Майк Раян.

На думку посадовця ВООЗ Європа та Північна Америка повинна залишати в дії “заходи в інтересах охорони здоров’я та соціальні обмеження, спостереження та аналізи, а також всесторонню стратегію для того, щоб показники і далі йшли на спад і щоб ще одного стрибка не було”.

Дивіться також: Президентська кампанія у США на тлі коронавірусу

Президентська кампанія у США на тлі коронавірусу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG