Спеціальні потреби

Звіт прокурора США щодо дій Росії ліг в основу зіркової постановки та комікса


Спецпрокурор США Роберт Мюллер

Митці у США нестандартно і творчо намагаються привернути увагу громадськості до звіту спецпрокурора США Роберта Мюллера про втручання Росії у вибори США 2016 року.

Так називається п'єса Драматург, володар Пулітцировської премії Роберто Сченккан написав п'єсу під назвою "Розслідування: пошук правди в 10 діях" на основі звіту спецпрокурора США Роберта Мюллера, пише The Hill.

Ідея постановки викликала інтерес серед акторів. В постановці візьмуть участь зірки Голлівуду Алісса Мілано, актор із "Зоряних воєн"Марк Гамілл, Сігурні Уівер та інші.

Подію транслюватиме правнича організація LawWorks, метою діяльності якої є просування верховенства права.

Також театр в Вашингтоні оголосив, що розпочне читання звіту спецпрокурора. Читання триватимуть 11 годин, адже обсяг звіту становить 448 сторінок.

Прагнучи, щоб звіт прочитало якомога більше людей, видавець з Сан-Дієго оголосив про намір видати основні положення звіту у вигляду коміксу, пише Daily News.

"Це справді найлегший шлях, щоб люди справді його прочитали", - заявив видавець.

Ілюстрований варіант звіту буде опублікований в квітня 2020 року.

Звіт Мюллера встановив масштабні спроби Росії втрутитись до виборів США 2016 року. Мюллер також навів приклади можливого перешкоджання правосуддю з боку президента США Дональда Трампа, однак не дійшов висновку про наявність цього порушення.

Дивіться також: Грузинські автомобілісти підтримують антиурядові протести

Грузинські автомобілісти підтримують антиурядові протести. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG