Спеціальні потреби

Звільнені інспектори ОБСЄ у Києві, Яценюк вимагає, щоб і "альфівців" повернули


Звільнені дорогою до Донецька.
До Києва прибули військові інспектори ОБСЄ, визволені з полону в Слов'янську. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За інформацією Кабміну, у київському аеропорту їх зустріли прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, виконувач обов’язків міністра закордонних справ Андрій Дещиця, заступник міністра оборони Ігор Кабаненко, а також посли Чехії, Польща та Данії, країн, з яких походять експерти ОБСЄ.

З полону також звільнено п’ятеро громадян України: Ігор Туранський, Олександр Матвієнко, Валерій Удод, Олексій Плющев та Андрій Колодка.

Арсеній Яценюк заявив, що в полоні залишаються бійці спецпідрозділу «Альфа». Він звернувся до керівництва СБУ, щоб їх «негайно повернути до Києва живими та неушкодженими».

У звільненні експертів ОБСЄ брав участь представник президента Росії Володимир Лукін. СБУ та МЗС України заявили, що звільнити заручників вдалося лише після отримання інструкцій з Москви.

"Українська правда" нагадує, що 3-го травня вранці представник президента РФ Володимира Путіна Володимир Лукін у Слов"янську заявив, що інспекторів ОБСЄ звільняють "без жодних умов", що це так би мовити "жест доброї волі".

Дивіться також відео Euronews: "Звільнені з полону у Слов'янську спостерігачі ОБСЄ : "Ми ніколи цього не забудемо!"

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG