Спеціальні потреби

Якщо на Сході танки з Росії, США мають допомогти Україні військово - експерт


Українські військові у Донецькій області.
Якщо підтвердиться інформація про перетин кордону України танками з Росії, США та ЄС мають вдатись до запровадження щодо Росії санкцій третього рівня та надати Києву військову допомогу. Таку думку у Twitter висловив віце-президент впливового американського аналітичного центру "Атлантична Рада" Деймон Вілсон.

Санкції третього рівня, як відомо, передбачають заходи проти цілих галузей економіки Росії.
Водночас експерт "Фонду Карнеґі" Метью Купфер відзначив у Twitter, що танки з Росії можуть бути "частиною нової стратегії Росії".
"Якщо 3 танки справді перетнули український кордон", а 2 "народних губернаторів" заарештовано, чи викрадено, можливо ми бачимо нову стратегію Росії", - відзначив Купфер.

Між тим інші західні коментатори вказують, що у повідомленнях про танки на Сході України може йтися не про російські танки Т-72, а українські Т-64Б, про захоплення яких у Луганській області раніше повідомили декілька Інтернет-видань.
Так редактор видання спеціалізованого військового видання "Jane Defense Weekly" Нік де Ларрінаґа відзначив, що на поширюваному у мережі Інтернет відео, яке знято буцімто у Сніжному Донецької області, він бачить збудований в Україні танк Т-64Б.

Дивіться також : Про точки порозуміння Путіна і Порошенка розповів американський професор
Про точки порозуміння Путіна і Порошенка розповів американський професор
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:37 0:00
  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG