Спеціальні потреби

Криза в Іраку відволіче увагу Обами та ЗМІ від України - експерти


Маріуполь

Захоплення Мосула може вплинути на кількість часу, яку провідні ЗМІ приділяють висвітленню кризи в Україні.

Захоплення міста Мосул в Іраку суннітським угрупуванням Ісламська держава Іраку та Леванту кидає черговий зовнішньополітичний виклик адміністрації президента США Барака Обами. Таку думку у Twitter висловив президент впливового аналітичного центру "Інститут Брукінґса" Строуб Талботт.

"За дощем іде повінь. Зовнішньополітична команда Обами, яка ледь справляється з викликами в Україні, Ірані та ін. тепер має розбиратись із кризою в Іраку", - відзначив Талботт.

Інші експерти припускають, що захоплення Мосула може вплинути на кількість часу, яку провідні ЗМІ приділяють висвітленню кризи в Україні.

"Мій прогноз такий : Втома громадськості вкупі із захопленням Мосула призведуть до радикального зменшення висвітлення української кризи", - відзначив у Twitter Метью Купфер з "Фонду Карнеґі".

Між тим генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен відзначив у Twitter, що серйозно занепокоєний повідомленнями про ескалацію кризи на Сході України.

Дивіться також : На Заході відводять очі, коли згадуєш про Будапештський меморандум - Мирослав Маринович
  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG