Спеціальні потреби

Сенатор США: Якщо Обама не схвалить надання зброї Україні, за це візьметься Конгрес


Міноборони передало Сенату перелік необхідної зброї
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Міноборони передало Сенату перелік необхідної зброї

Сполучені Штати можуть вже найближчим часом ухвалити рішення про надання Україні зброї захисного характеру. Про таку ймовірність заявив член комітету Сенату США з питань збройних сил Джеймс Інгоф після зустрічей в Києві із президентом Петром Порошенком та українськими урядовцями.

За словами сенатора, представники різних гілок влади та політичних партій не мають розбіжностей щодо необхідності захисту України від зовнішньої агресії:

"Я попросив у міністра оборони перелік озброєнь захисного характеру, необхідного для відповіді на існуючу загрозу. Я отримав такий список і везу його із собою в США. Я не маю права його оприлюднювати тому що він адресований комітету Сенату з питань збройних сил. Але йдеться про зброю захисного характеру і для її надання не потрібні якісь окремі ухвали Конгресу".

"Наш Президент може зробити це своїм рішенням. Але ми можемо заохотити його до такого кроку. Сесія Сенату почнеться 12 листопада. Якщо до цього часу з якоїсь причини президент Обама не ухвалить такого рішення, ми зі свого боку зробимо все від нас залежне. Отже це має статися в інтервалі від 4-5 днів до двох з половиною тижнів".

Дивіться також : Годі хвалити Україну, їй потрібні гроші - "Нью-Йорк Таймс"

Годі хвалити Україну, їй потрібні гроші - "Нью-Йорк Таймс"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

XS
SM
MD
LG