Спеціальні потреби

Актуально

Інфляція у США в лютому трохи зросла

Невелике зростання цін на бензин та деякі інші товари призвели до росту споживчих цін у лютому, що свідчить про можливу стабілізацію інфляції.

Звіт Міністерства праці США, оприлюднений у вівторок, свідчить про те, що споживчі ціни, які доти падали, за минулий місяць підвищилися на 0,2%.

Загалом за останні 12 місяців споживчі ціни не змінилися.

Ціни на нафту в США з червня до січня різко знизилися, що стримувало ціни в інших сферах економіки.

Інфляція перебуває на рівні, нижчому за 2%, які, на думку експертів Федерального резерву, необхідні для належного функціонування економіки. Намагаючись впливати на економіку, Федеральна резервна система прагне повної зайнятості та сталих цін.

Протягом фінансової кризи Федеральний резерв заохочував зростання завдяки зниженню облікової ставки майже до нуля. Тепер, після того, як ринок праці та економічне зростання пожвавилися, Федеральний резерв намагається розрахувати, коли та наскільки підвищити ставку.

Старший економіст PNC Bank Ґас Фошей (Gus Faucher) передбачає, що упродовж наступних двох місяців інфляція зростатиме. Коли вона наблизиться до 2%, вважає він, Федеральний резерв вочевидь підвищить ставки в середині 2015 року.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проектів «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG