Спеціальні потреби

“Bloomberg” прогнозує уповільнення російської економіки після ескалації навколо Криму


Відповідно опитування, проведеного агентством “Bloomberg”, після того, як президент Володимир Путін звинуватив минулого Україну у плануванні терористичної атаки на півострові, шанси, що західні країни знімуть з Кремля санкції, зменшились. Опитування було проведено серед 21 економіста. 52% фахівців вірять, що ЄС почне послаблювати свої санкції у наступні 12 місяців. До кримського інциденту таких було 69%. Лише десята частина економістів вірять, що США почнуть знімати санкції, у минулому опитуванні ця цифра була вдвічі більша.

«Беручи до уваги продовження санкцій ЄС до початку 2017 року та нещодавні жорсткі заяви канцлера Німеччини Анґели Меркель, ми бачимо лише маленький шанс, що санкції будуть послаблені протягом наступного року», - каже Андреас Швабе, економіст Raiffeisen Bank International AG. «Крім того, головною умовою зняття західних санкцій є вимога від Росії зайняти більш гнучку позицію, а цього не відбувається», - додає фахівець.

76% опитаних економістів сказали, що ескалація навколо Криму вплине негативно на довіру міжнародних інвесторів. «Посилення напруження з Україною лише підриває довіру інвесторів, зберігає санкції ЄС та США, а також і далі відтерміновує міжнародні фінансові вливання, тому що Путін не зосереджений та економічних реформах», - каже Крістофер Шіллз, старший аналітик «Informa Global markets». «Це призведе до послаблення рубля та примусить Центральний банк вдатися до обережної та яструбиної політики», - додає економіст.

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG