Спеціальні потреби

Два дні до виборів: кандидати борються за виборців, які не визначились


До виборів 8 листопада залишається два дні. В неділю кандидати в президенти США Гілларі Клінтон та Дональд Трамп намагаються заручитися підтримкою тих виборців, які ще не визначились зі своїм кандидатом, а також забезпечити високу явку на дільницях своїх прихильників.

Зірка баскетболу Леброн Джеймс, який минулого місяця підтримав кандидата від Демократичної партії, на зустрічі Клінтон з виборцями у Клівленді, штат Огайо, сказав, що вже проголосував. «Я знаю, за кого я, я знаю, кого я підтримую, і всі мають право робити те, що вважають за потрібне», - сказав Леброн перед грою у суботу. Він висловив сподівання, що всі розуміють важливість цих виборців. Клінтов також в неділю відвідує штат Нью Гемпшир.

Дональда Трампа в неділю зупиниться в Айові, Міннесоті, Мічигані, Пенсильванії та Вірджинії – штатах, які традиційно голосують за демократів. Останніми днями кандидат змальовує темну картину майбутнього для країни, якщо переможе його опонент. «Якщо вона переможе, виникне безпрецедентна конституційна криза. В цій ситуації, ми можемо опинитися з президентом, проти якого висунуть звинувачення у кримінальному сзлочині та переслідуватимуть у судовому порядку. Це призведе до зупинки роботи уряду, хоча це, звичайно, те, що ми маємо з президентом Обамою», - сказав Трамп на зустрічі з виборцями в Неваді. В суботу республіканський кандидат відвідав Північну Кароліну, Флориду, Колорадо та Неваду.

Ряд останніх опитувань обіцяють перемогу Гілларі Клінтон з незначним відривом від її суперника на 2-3 відсотка. Щоправда, останнє опитування «Вашингтон Пост» та каналу ABC News показує, що Клінтон має 48%, а Дональд Трамп 43% голосів. Понад 41 мільйон американців вже проголосували достроково, що дозволено у 37 штатах. Загальна кількість зареєстрованих виборців – близько 130 мільйлнів.

XS
SM
MD
LG