Спеціальні потреби

Принаймні 8 людей загинуло від вибуху автомобіля в Дамаску


В результаті підриву автомобіля смертником на площі Тахрір в центрі Дамаска загинули, щонайменше, вісім осіб, близько десяти отримали поранення. Про це повідомило державне телебачення.

Однак за даними правозахисної організації «Сирійська обсерваторія прав людини", в результаті інциденту загинула 21 людина. Правозахисники попереджають, що це число може зрости, оскільки деякі поранені перебувають у критичному стані.

Сирійські силовики заявили, що відстежили трьох смертників на автомобілях, двох з яких їм вдалося знищити на в'їзді в місто, перш ніж вони змогли завдати якої-небудь шкоди. Державне телебачення показало кадри з принаймні двома обгорілими автомобілями і уламками інших предметів на дорозі до аеропорту. Третьому водієві спочатку вдалося відірватися від поліції. Він підірвав себе на площі Тахрір після того, як був оточений.

Міністр у справах місцевої адміністрації Хуссейн Маклуф заявив, що реакція силовиків стала «великим успіхом в справі зриву змови», який міг привести до численних жертв. Атака сталася, коли багато жителів сирійської столиці вперше відправлялися на роботу після закінчення священного місяця Рамадан.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG