Спеціальні потреби

Актуально

Розслідування загибелі Галини Гатчінс зосередилось на реквізиторці та помічникові режисера

Галина Гатчінс

У той час, як правоохоронні органи розслідують справу про постріл актора Алека Болдуїна в оператора Галину Гатчинс на зйомках фільму «Раст» (в результаті пострілу Гатчинс загинула), судові документи свідчать про те, що в розслідуванні фігурують залучена до створення фільму фахівчиня зі зброї і помічник режисера, який дав актору Алеку Болвіну пістолет.

Деякі подробиці інциденту з’явилися в судових документах, поданих офісом шерифу округу Санта-Фе для отримання ордера на обшук. Втім, наразі жодних обвинувачень проти конкретних осіб не висунуто.

У документах йдеться про те, що 24-річна реквізиторка Ханна Ґутьєррес відповідала за вогнепальну зброю на знімальному майданчику. У заяві, зробленій під присягою детективом офісу шерифа округу Санта-Фе, відзначається, що вона підготувала три реквізитних пістолета і поклала їх на візок біля будівлі, в якому проходили репетиції.

Після пострілу вона витягла гільзу, яку передала прибулим поліцейським.

Зв'язатися з Ґутьєррес для отримання коментаря не вдалося.

Згідно із заявою детектива, помічник режисера 62-річний Девід Голлс взяв один з реквізитних пістолетів з візка і відніс його до Болдвіна зі словами «непрогріта зброя», що на знімальному майданчику означає, що зброя не заряджена, в тому числі холостими патронами.

У заяві наголошується, що Голлс не знав, що зброя заряджена бойовими патронами, коли передавав його акторові.

Він не відповів на прохання про коментар.

Тим часом самого Болдвіна бачили в момент, коли він утішав рідних загиблої операторки.

Актора сфотографували в готелі в Санта-Фе в Нью-Мексико в суботу, де він обіймав чоловіка Гатчінс Метта Гатчінса і їх дев'ятирічного сина.

За повідомленнями в медіа, стрілянина сталася лише через кілька годин після того, як кілька членів знімальної групи залишили її через скарги на умови праці.

Компанія Rust Movie Productions, яка займається виробництвом фільму «Іржа», заявила, що їй не було відомо про офіційні скарги, проте пообіцяла «продовжити співпрацювати з владою Санта-Фе» одночасно з власною перевіркою.

В матеріалі викоритсані джерела Рейтер

Читайте також: "Американський інститут кіно заснував стипендіальний фонд імені Галини Гатчінс

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG