Спеціальні потреби

Актуально

Канада відкличе частину персоналу посольства в Києві 

Оттава.

Канада тимчасово відкличе співробітників свого посольства, які здійснюють функції, без виконання яких діяльність посольства може бути продовжена, а також членів сімей дипломатів, що залишилися, повідомляє агентсво Рейтер.

Канадське МЗС заявило про це в неділю на тлі протистояння у зв'язку з концентрацією російських військ біля кордонів України.

«У той час, як ми продовжуємо уважно стежити за ситуацією, нашим головним пріоритетом залишається безпека канадців. Наші офіційні особи готові надати консульську допомогу громадянам Канади, якщо буде потрібно», – йдеться у заяві міністерства.

Посольство у Києві залишається відкритим, зазначається у повідомленні.

Кілька днів тому Канада заявила, що посилить команду посольства експертами у галузі безпеки, управління конфліктами, демократичних реформ та консульських послуг.

«Разом вони посилять наш дипломатичний потенціал і дозволять нам і надалі оцінювати та реагувати на ситуацію, що розвивається, на користь підтримки України», – наголошує офіційна Оттава.

В матеріалі використані джерела сайту Міністрерства закордонних справ Канади.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG