Спеціальні потреби

Блінкен: ми уважно спостерігаємо за відведенням Росією сил від кордонів з Україною


На фото: Ентоні Блінкен

Росія починає відводити війська від кордону з Україною. Про це держсекретар США Ентоні Блінкен сказав в інтерв‘ю CBS 2 березня.

«Ми дуже, дуже уважно слідкуємо за цим», - додав головний дипломат США.

Блінкен наголосив, що Росія накопичила більше сил на кордоні з Україною «з 2014 року, коли Росія провела вторгнення».

Він заявив, що чіткого розуміння намірів Путіна в регіоні немає. «Я не можу сказати, що нам відомі наміри Путіна. Є низка речей, які він може обрати. Впродовж останніх декілької днів ми, очевидно, бачили намір прибрати деякі з цих сил і деякі з них справді почали відхід».

В ході інтерв‘ю журналістка CBS Нора О’Доннелл нагадала про те, що «прапрадід держсекретаря США Мейн Блінкен іммігрував до Нью-Йорка з України в 1904 році, тікаючи від російьских утисків».

Цього тижня Блінкен планує відвідати Україну. Під час візиту Блінкен «підтвердить непохитну підтримку з боку США суверенітету та територіальної цілісності України перед лицем тривалої російської агресії. Він також підтримає продовження прогресу інституційних реформ в Україні та подолання корупції, що є ключовим для зміцнення українських демократичних установ, економічного добробуту та євроатлантичного майбутнього», заявили в Держдепартаменті США.

Дивіться також: Звернення Байдена до Конгресу: Що саме сказав Байден, як сприйняли промову у Вашингтоні?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG