Спеціальні потреби

Мінпраці США закликає працівників негайно повідомляти про небезпечні умови праці


Міністерство праці США попереджає роботодавців про незаконність покарання працівників, які говорять про небезпечні умови праці під час епідемії коронавірусу. Міністерство у середу закликало працівників направляти у відомство скарги, якщо вони будуть піддані подібним неправомірним діям з боку їх керівництва.

«Робітники мають право на безпечні та здорові робочі місця. Будь-який працівник, який відчуває, що проти нього застосували покарання за розповсюдження інформації про небезпечні умови праці, повинен повідомити нас про це негайно!» - сказала заступниця міністра праці Лорен Светт.

Попередження Мінпраці надійшло на тлі нещодавніх скарг працівників медзакладів щодо нестачі персонального захисного обладнання.

Минулого місяця лікар швидкої у штаті Вашингтон був звільнений після заяв про небезпечні умови їх праці. Одна з лікарень у Нью-Йорку, Як повідомляє агентство Bloomberg попередила своїх працівників, що вони будуть звільнені, якщо говоритимуть з пресою без попереднього дозову керівництва.

Мер Нью-Йорка де Блазіо наказав відкрити розслідування проти компанії Amazon, яка минулого місяця звільнила одного з працівників, який очолив страйк з вимогами покращення умов безпеки праці. Амазон у свою чергу стверджує, що він був звільнений через порушення вимоги самоізолюватися на 14 днів після контакту з колегою, у його був підтверджений коронавірус.

Дивіться також: Як пандемія Covid-19 змінила вибори у президенти CША 2020. Відео

Як пандемія Covid-19 змінила вибори у президенти CША 2020. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG