Спеціальні потреби

Актуально

Вибори президента США: Більше 16 мільйонів американців вже проголосували

Хоча до виборів президента США, запланованих на 3 листопада, залишається ще декілька тижнів, 16 мільйонів американців вже проголосували, скориставшись можливостями раннього голосування.

Ця цифра, оприлюднена неурядовою організацією United States Election Project станом на 15 жовтня, включає як голосування поштою, так і особисте голосування.

Таким чином, кількість виборців, які вже проголосували на цьогорічних виборах президента відповідає 11,6% загальної явки на попередніх президентських виборах 2016 року.

В деяких штатах, таких як Міннесота, Флорида, Вермонт, Вісконсин, Південна Дакота та Вірджинія, явка вже перевищила 20% загальної явки на виборах 2016 року, повідомляє United States Election Project.

Техас та Кентуккі, де голосування розпочалось у вівторок, також відзначили високу явку виборців. Округ Гарріс, де розташовано мегаполіс штату Техас Х‘юстон, повідомляє про рекордну явку у 100 000 впродовж перших двох днів раннього голосування.

Щоб проголосувати, багатьом доводиться стояти у довгих чергах. В районі американської Атланти, за повідомленнями, виборцям довелось чекати по вісім годин в черзі, щоб проголосувати.

Такі дані свідчать про високу активність виборців і високу очікувану явку.

Головний дослідник United States Election Project вінтерв‘ю NPR пов‘язав високу явку з великим ентузіазмом виборців а також з тим, що штати збільшують можливості для раннього голосування з огляду на пандемію.

Дивіться також: Чого очікують від американських виборів європейці, і кого більше хочуть бачити президентом? Відео

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG