Спеціальні потреби

Актуально

Рейчел Левін стала першою жінкою-трансгендеркою, затвердженою Сенатом США на урядову посаду

Рейчел Левін

В середу Сенат США схвалив призначення Рейчер Левін на посаду помічника міністра охорони здоров‘я США. Вона стала першою жінкою-трансгендеркою, затвердженою Сенатом США на високу посаду у федеральном уряді.

Раніше Левін, педіатр за освітою, очолювала Міністерство охорони здоров‘я у штаті Пенсильванія.

Під час представлення кандидатури Левін у січні, президент США Джо Байден висловив впевненість, що за її керівництва буде зроблено значний прогрес у подоланні пандемії COVID-19.

Левін «привнесе стабільне лідерство та важливі експертні знання, потрібні, щоб вивести людей з цієї пандемії - незважаючи на те, в якому поштовому окрузі вони живуть, якої вони раси, яку релігію сповідують, яку статеву орієнтацію мають, на їхню гендерну самоідентифікацію, або неповносправність - і дасть відповідь на потреби нашої країни у цей критично важливий момент і надалі», - заявляв Байден.

Лідер більшості в Сенаті демократ Чак Шумер назвав призначення історичним. «Затвердження Рейчел Левін являє собою важливий етап для американської громади ЛГБТ. Вона стане першим відкритим трансгендером, яку будь-коли затверджували в Сенаті Сполучених Штатів. Арка історії довга, але вона нахиляється у бік справедливості», - заявив Шумер перед голосуванням у середу.

Питання трансгендерства поставало під час слухань в Сенаті. Сенатор від Республіканської партії Рон Пол порівняв операцію із зміни статі із каліченням статевих органів. Левін відповіла, що «трангендерна медицина є дуже складною, сповненою нюансів сферою і стандарти догляду було розроблено». Вона висловила готовність співпрацювати з Полом, з метою обговорення медичних аспектів трансгендерства. Деякі політики від Демократичної партії розкритикували Рона Пола за позицію, висловлену під час слухань.

Дивіться також: Топ благодійників CША 2020 року від “Літопис філантропії”. Відео

Топ благодійників CША 2020 року від “Літопис філантропії”. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG