Спеціальні потреби

Актуально

Д-р Фаучі припускає, що вакцина AstraZeneca не знадобиться для вакцинацій у США - Reuters

Директор Інституту США з алергічних та інфекційних хвороб д-р Ентоні Фаучі

Навіть якщо вакцину від COVID-19 буде затверджено для використання у США, вона може і не знадобитись для проведення програми вакцинацій у країні. Про це Директор Інституту США з алергічних та інфекційних хвороб доктор Ентоні Фаучі заявив в інтерв‘ю Reuters.

«Загалом, я припускаю, що, з огляду на вже укладені контракти з низкою компаній, ми маємо достатньо вакцини, щоб забезпечити всі наші потреби не звертаючись до AstraZeneca».

«Якщо подивитись на кількості, які ми отримаємо, обсяги, які можна отримати від J&J, Novavax, Moderna, якщо законтрактувати більше, то ймовірно, ми зможемо за необхідності провести і посилення вакцинацій, але я не можу точно сказати», - додав він.

Вакцина AstraZeneca ще не отримала схвалення у США, але вже декілька місяців застосовується в десятках інших країн, включаючи європейські.

У Великій Британії 1 квітня повідомили про те, що у 30 вакцинованих AstraZeneca виявили рідкісне утворення згущення крові - це на 25 випадків більше, ніж повідомлялось раніше. Подібне занепокоєння висловлювали і деякі європейські країни. Європейське агентство з ліків досліджує випадки, але заявляє, що «переваги перевищують ризики» вакцини.

Дивіться також: Чому лікарям в Україні важливо вакцинуватись від коронавірусу? Відео

Чому лікарям в Україні важливо вакцинуватись від коронавірусу? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:33 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG