Спеціальні потреби

Нью-Йорк слідом за Сан-Франциско може ввести жорсткі обмеження на пересування


Ньюйорківцям можуть заборонити виходити із власних домівок без поважної причини. Про можливість видання такої вказівки заявив мер Нью-Йорка Білл де Блазіо у вівторок.

«Ми однозначно це розглядаємо», - сказав він у коментарі CNN. В іншому коментарі для MSNBC у вівторок мер наголосив, що відповідне рішення буде прийняте протягом 48 годин.

В Нью-Йорку зафіксовано 10 смертей від коронавірусу і 923 випадки заражень, згідно до даних мерії на вечір вівторка. Сто нових випадків було зафіксовано буквально за один день.

Указ «укриття на місці» означатиме, що мешканці американського мегаполіса муситимуть залишатись у власних оселях і не виходити без крайньої необхідності.

В понеділок в іншому американському мегаполісі - Сан-Франциско - було введено режим «укриття на місці». Обмеження триватимуть до 7 квітня і стосуватимуться 7 мільйонів осіб.

«Ми всі маємо зробити все від нас залежне, щоб захистити наших сусідів і уповільнити поширення вірусу, залишаючись вдома, і виходити лише тоді, коли це абсолютно необхідно», - сказала мер міста Ландон Брід на прес-конференції.

Мешканці Сан-Франциско, на яких поширилось обмеження, можуть виходити зі своїх осель для того, щоб зробити закупи, отримати медичну допомогу, дбати про близьких. Також дозволено робити фізичні вправи на свіжому повітрі, за умови, якщо відстань між людьми, які не проживають в одному домогосподарстві перевищує три метри.

В поліції міста заявили, що за порушення режиму будуть карати, як за «незначне порушення» і лише «у крайньому випадку».

Для того, щоб стримати поширення вірусу COVID-19 у США, де вже зафіксовано більше 100 смертей від коронавірусу, багато шкіл закрилось, ресторани та театри зупинили свою роботу, події було скасовано.

Президент США Дональд Трамп рекомендував американцям не збиратись у групи більше 10 осіб.

Дивіться також: Як у світі намагаються зупинити поширення коронавірусу. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG