Спеціальні потреби

Актуально

Призначення президента НТКУ знову відклали

В Україні знову відкладено призначення керівника Національної телекомпанії України. Віктор Ющенко мав представити нового президента телекомпанії сьогодні, однак так і не з`явився на українському телецентрі.

Українські журналісти вже збилися з рахунку, скільки разів переносилося підписання указу про призначення нового президента Національної телекомпанії України. Важливості цій посаді насамперед надають заяви про реформування державного телебачення у суспільне. Тому на нового керівника дивитимуться як на людину, якій довірять реформу.

Після помаранчевої революції на цій посаді опинився політик Тарас Стецьків. Він привів на канал команду журналістів та менеджерів, які задекларували основою редакційної політики незалежність та відповідність стандартам суспільного мовлення. Однак в період політичної кризи Стецьків віддав перевагу депутстькому мандату над посадою президента НТКУ, і з тих пір це крісло залишається вакантним.

Прес-служба президента Ющенка неодноразово повідомляла про його готовність з дня на день призначити нового керінвика, однак до сьогодні цього не сталося. Сьогодні представлення нового президента НТКУ знову перенесли, цього разу на четвер. Журналісти, які чекали Ющенка під НТКУ, знову залишилися без відповіді на головне питання – хто відтепер очолюватиме перший державний канал. Серед головних претендентів називають Віктора Павлюка, який донедавно радив Тарасу Стецьківу. Однак раніше було заявлено, що керівником НТКУ стане автор конецпції реформи державного ТБ на громадське і такі концепції подали дві людини – Андрій Шевченко та Олекснадр Ткаченко. У Шевченка нещодавно був конфлікт з частиною колективу каналу і це може негативно вплинути на його шанси.

На думку експертів, президент НТКУ таки має з`явитися найближчим часом, оскільки останні події в телекомпанії шокували багатьох. Поки Вiктор Ющенко визначався з кандидатурою, голова Держкомтелерадіо Іван Чиж призначив виконувача обов`язки президента Круглова, а той у свою чергу почав призначати віце-президентів. За словами керівника Інституту медіа права Тараса Шевченка, Іван Чиж не може призначати керівників Національної телекомпанії, оскiльки відтак ризикує відповідати за статтею „Перевищення службових повноважень”.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG