Спеціальні потреби

Актуально

Джордж Буш знову захистив вторгнення США в Ірак

Президент США Джордж Буш виступив з черговою промовою на захист свого рішення розпочати війну з Іраком три роки тому, і обіцяв не виводити американських військ з тієї країни, аж поки вони не здобудуть перемогу.

Виступи покликані підняти його рейтинг популярності, який досяг критично низького рівня в основному через війну в Іраку. Президента Буша у місті Шарлот, штат Північна Кароліна, мешканці зустріли акцією протесту. Рейтинг популярності Джорджа Буша сьогодні найнижчий за весь час його президентства - лише 37 відсотків населення схвалюють його роботу. Проте публіка, що зібралася на його виступ на підтримку війни в Іраку, вітала Президента бурхливими оплесками.

«Поки я певний, що дію правильно і що ми можемо перемогти, я залишу наших молодих людей в Іраку, бо цього вимагає справа безпеки нашої країни. Якби я думав, що ми не зможемо перемогти, я б вивів їх з Іраку» - сказав Президент.

Чимало людей в аудиторії, як виглядало, погоджувались з його позицією. Зокрема один з присутніх сказав таке: «Я не хочу ставити запитаннь, а радше висловлю Вам підтримку. Я знаю, що люди в цьому залі і в усій країні, як демократи так і республіканці, далі моляться за те, щоб Бог у цей час дав вам мудрість і натхнення і силу. Ми хочемо вас далі підтримувати».

Однак, інший присутній на промові піддав гострій критиці політику Президента, який сказав наступне: «За все моє життя мені ніколи не було так соромно за моє керівництво у Вашингтоні, включно з Президентом і Сенатом. Ніколи в своєму житті я не відчував такого страху через їхні дії. Я вважаю, що всупереч вашій риториці, ваша адміністрація відмовилась від співчуття і здорового глузду. Надіюсь, що ви час від часу знайдете в собі достатньо скромності і люб'язності, щоб вам було за себе соромно».

Промова Буша суттєво не відрізнялася від нещодавніх виступів Президента. Як і під час попередніх, він пояснював своє рішення усунути Саддама Хуссейна від влади і те, чому він вважає Ірак центральним фронтом у глобальній війні з тероризмом.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG