Спеціальні потреби

Актуально

Одеса: Чи буде мир на Близькому Сході?

Тимчасове припинення збройного протистояння між Ізраїлем та Ліваном жваво обговорюють і в Україні. Зокрема, міський голова Одеси, колишній керівник парламентського комітету «Україна-Ізраїль» Едуард Гурвіц сумнівається у здатності миротворчих сил Організації Об’єднаних Націй ефективно стати на заваді терористичним акціям Гезболли.

Едуард Гурвіц дотримується думки, що говорити про повне припинення збройного протистояння між Ізраїлем і Ліваном не доводиться. А підписана мирова угода на даному етапі не може бути дієздатною, «тому що з терористами домовитися неможливо»:

«Мені здається, що терористи жодним чином не будуть виконувати умови про припинення вогню. Терористи не будуть роззброєні і це створить умови для продовження їхніх дій проти Ізраїлю. Проблеми, які існують на кордоні двох країн вже чимало років, помітно загострилися після виведення п’ять років тому ізраїльських військ з ліванської зони. Ця гострота буде зберігатися і надалі», - зазначив Едуард Гурвіц.

Одеський міський голова Едуард Гурвіц не вірить і у здатність миротворчих військ ООН вплинути на дії Гезболли. На його думку, не маючи прав на ведення бойових дій з порушниками мирної угоди та на їх роззброєння, миротворці не будуть здатні нормалізувати ситуацію. Поведінка Організації Об’єднаних Націй в історії всіх конфліктів на Близькому Сході доводить, каже мер Одеси, що ця міжнародна організація не здатна до реалізації історичної місії – встановлення справжнього миру і визнання терористів терористами, а бандитів бандитами:

«Саме тому миротворці Організації Об’єднаних Націй не будуть здатні убезпечити Ізраїль та Ліван від терористів, які мають потужну підтримку. У нинішніх умовах це не реально”, - наголосив Едуард Гурвіц.

Як відомо, мерія Одеси спрямувала до міста побратима Хайфи у Ізраїлі пропозицію прийняти на оздоровлення і відпочинок групу дітей з зони конфлікту. Міська влада готова взяти на себе усі витрати, пов’язані з прийомом гостей.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG