Спеціальні потреби

Актуально

Двоє астронавтів завершили свій вихід у відкритий космос

Тепер вони продовжать встановлювати нову сонячну енерго-систему на міжнародну космічну станцію. Американець Ден Бурбанк та канадець Стів МакЛін під час майже семигодинного перебування у відкритому космосі від'єднали від шатлу Атлантіс кілька замків.

МакЛін повідомив, що один болт на системі був відсутнім, вочевидь загубишись, коли шатл здіймався у космос, але особисто він цього не бачив. Інший болт був пошкоджений і просто дрейфував собі у просторі. Працівники Національного аерокосмічного агентства США НАСА говорять, що у четвер вони сподіваються розгорнути механічну руку, яка б утримувала панелі сонячних батарей. Як очікується, ця система подвоїть енергоємкість і потужність лабораторій та інших електро установок, на космічній станції.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG