Спеціальні потреби

У Вашингтоні пройшов український фестиваль


Цими вихідними у Вашингтоні проходив щорічний український фестиваль. І хоча це лише вчетверте організатори проводять у столиці США такого масштабу захід, вже тепер можна сказати, що він складає не аби яку конкуренцію вже досить знаним фестивалям, що проводяться у Сполучених Штатах та Канаді.

Православна церква святого Андрія, що неподалік Вашингтону, цими вихідними приймала чимало гостей - тут проходив український фестиваль. Як кажуть самі організатори - цього разу він вийшов як ніколи людним, а загалом за останній час фестиваль удосконалювався і з кожним роком ставав дедалі кращим - ще б пак, адже до його проведення український Вашингтон готувався протягом двох місяців.

А фестиваль у Вашингтоні й справді щороку покращує свою програму. Для цього навіть був створений фестивальний комітет і спеціальний фонд, де заощаджуються гроші на те, щоб наступного року запросити нових і кращих артистів. Звісно, не обійшлося і без спонсорів, якими виступили компанії Комкаст та ДишНетворк ТВ.

Як і кожного року, у Вашингтон приїхали гурти не лише з навколишніх міст, як наприклад з Нью-Йорка, а й з сусідньої Канади, де проживає знаний скрипаль Василь Попадюк. Його приїзд сюди, та й інших учасників фестивалю, організовувала українська громада, яка у Вашингтоні, щоправда, є не настільки великою, як у інших містах Сполучених Штатів. Але брак людей та часу на якості організації не позначився. До того ж цього разу до проведення заходів активно долучилася й молодь.

XS
SM
MD
LG