Спеціальні потреби

Актуально

Новий прем’єр Японії відмовився від 30 відсотків зарплатні

Новообраний прем'єр-міністр Японії говорить, що він зменшить свою зарплатню на 30 відсотків а також зарплатню працівників свого кабінету на 10 відсотків, щоб продемонструвати солідарність з тим, що країна зменшує витрати державного бюджету.

Про це Шинзо Абе заявив на своїй першій прес-конференції, відколи парламент сьогодні обрав його на цю посаду. Також прем'єр сказав, що серед першочергових його завдань - покращення стосунків із сусідами, зокрема Китаєм та Південною Кореєю. Крім того Шинзо Абе має намір продовжити структурні реформи, які почав ще його попередник Дзунітіро Коідзумі. Абе обрали сьогодні. Його перемога була більш ніж очікуваною. У свої 52 роки він є наймолодшим керівником уряду Японії починаючи з Другої Світової Війни. Вітальний лист на його адресу сьогодні надіслав Білий Дім. В листі висловлювалося сподівання, що з приходом Шинзо Абе тісні стосунки між США та Японією залишаться такими ж, якими вони були і дотепер.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG