Спеціальні потреби

Актуально

Як США боротимуться з порнографією в Інтернет

Уряд США посилює заходи з метою покладення краю багатомільярдній порнографічній дитячій індустрії, що швидкими темпами поширюється в Інтернеті.

Подолати проблему, як вважають американські законодавці, можна шляхом обмеження банківських трансакцій, які користувачі комп'ютерної мережі використовують для оплати послуг. Проведене дитячою правозахисною організацією дослідження показало, що за останні 10 років кількість матеріалу, який зображує сексуальну експлуатацію дітей, виросла у 15 разів. Сенатор демократ Пол Сарбанес каже, що усунення фінансового складника допоможе боротьбі з цією проблемою. «Без доступу до системи оплати послуг, цілкого логічно припустити, що індустрія дитячої порнографії зменшить обороти та, можливо, згодом зникне. Найефективніший спосіб знайти та зупинити злочинців - через трансакції оплати послуг».

Сенатор республіканець Ричард Шеллі каже, що для цього потребуватиметься співпраця з боку кредитних компаній: «Нажаль, наші банки та кредитні компанії, які стали основним способом оплати при розрахунках в мережі Інтернет, стали частиною проблеми. Кредитні картки, які приймаються по всьому світу, дозволяють швидко та легко здійснити розрахунки. Постачальники дитячої порнографії це знають та за допомогою Інтернету та системи кредитних карток експлуатують та жорстоко поводяться з дітьми заради поживи».

Деякі кредитні компанії вже почали співпрацю з фінансовими установами та групами захисту прав дітей. Марк МакКарті голова відділу громадської політики компанії Віза-карт говорить так: «У серпні цього року наша фірма провела розслідування 11 мільйонів Інтернет сторінок кожного дня, дві з них для розрахунків приймали картки Віза. Навіть два сайти - це вже забагато». З того часу віза викрила ще дев'ять Інтернет сторінок. Ерні Аллен - президент Національного Центру Зниклих та Експлуатованих дітей каже, що одна з цих сторінок нараховувала 70 тисяч членів, які щомісячно платили 30 доларів за відео сексуальних знущань над дітьми. ''Справа процвітає, тому що прибутки астрономічні, а ризики мізерні. Тому ми намагаємось мінімізувати прибутки та збільшити ризики'', - додає він.

Генеральний прокурор Альберто Ґонзалес вимагає прийняття більш жорстких законів. Він переконує Конгрес прийняти закон, який би вимагав від Інтернет операторів зберігати документацію своїх операцій протягом двох років, що допомогло б правоохоронцям притягати до відповідальності осіб, які купляють та продають сексуальні зображення дітей. За підрахунками, індустрія дитячої порнографії приносить щорічно 20 мільярдів прибутку. Групи захисту прав дітей кажуть, що їхня ціль - знищити цю експлуатацію до 2008 року.

Всі новини дня

Інспектори від уряду США не виявили порушень, пов’язаних з використанням допомоги США Україні. Відео

Інспектори від американського уряду не виявили серйозних порушень, пов’язаних з використанням допомоги США Україні. Про це сьогодні вони засвідчили у Конгресі Сполучених Штатів. За слуханнями комітету з міжнародних відносин Палати представників уважно стежила Катерина Лісунова.

Президент України Володимир Зеленський віртуально взяв участь у Саміті демократій у Вашингтоні. Відео

У Вашингтоні офіційно розпочався Саміт демократій, який проводить адміністрація Байдена у партнерстві із кількома країнами з кожного континенту. Основною подією цього дня стало віртуальне засідання, у якому взяв участь й президент України Володимир Зеленський.

"Вагнерівці" зазнають величезних втрат у районі Бахмута - генерал Міллі

Генерал Марк Міллі під час слухань у Конгресі щодо оборонного бюджету США на 2024 рік. REUTERS/Kevin Lamarque

Найманці приватної військової команії "Вагнер" зазнають величезних втрат у районі Бахмута. Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі під час слухань щодо оборонного бюджету на 2024 рік у Комітеті з питань збройних сил Палати представників США у середу, 29 березня.

Про "вагнерівців" під час слухань на Капітолійському пагорбі поцікавився член Палати представників від Демократичної партії Рубен Галлего. Він запитав у Міллі, чи може генерал поділитися своїм баченням відносин між групою "Вагнер" та регулярними російськими військами на оперативному рівні, та чи змінилася присутність "вагнерівців" в Африці внаслідок війни в Україні.

Міллі відповів, що група "Вагнер" зараз веде бойові дії, в першу чергу, в районі Бахмута. "Там, імовірно, 6 тис. або близько того справжніх найманців і, можливо, ще 20 або 30 тис. новобранців, багато з яких вийшли із в'язниць, і вони зазнають величезних втрат у районі Бахмута. Українці завдали цим хлопцям багато смертей і руйнувань", - сказав Міллі.

Він додав, що, крім Бахмута, бойовики групи "Вагнер" присутні в багатьох інших місцях, особливо в Західній Африці, де вони "фактично захопили країну."

Міллі назвав "вагнерівців" дуже агресивною групою і зауважив, що найманці є дуже оснащеними та багатими. "Її очолює дуже безжалісний хлопець Пригожин. Він нібито бізнесмен, але за ним стоїть неймовірне кримінальне минуле. Тому це небезпечна група. Вони досить великі. Вони досить потужні, і їм вдалося досягти принаймні частини Європи та Африки, і, можливо, деяких частин Близького Сходу," - зазначив генерал.

Як раніше писав Голос Америки, російський наступ під Бахмутом в основному вдалося зупинити. Ситуацію для Росії, імовірно, погіршили тертя між російським Міністерством оборони та групою "Вагнер. За даними британської розвідки, Росія, найімовірніше, перекинула свої ударні сили в район Авдіївки, що на південь від Бахмута, і на північ – в напрямку Кремінної та Сватового, але і там, на думку британських дослідників, Росія також переходить до оборони і може щонайбільше сподіватися стабілізувати фронт.

Популяризаторка української кухні «Пані Стефа» приїхала до США досліджувати кухню діаспори. Відео

Відома популяризаторка української кухні «Пані Стефа» вже понад десять років відтворює старовинні галицькі рецепти. Відео з її гастрономічними дослідженнями та кулінарними цікавинками надзвичайно популярні.

Сенаторка Джин Шагін: Нам потрібно зробити все можливе, щоб українці отримали усю необхідну сучасну зброю. Відео

Українська готовність боротися за власну державу та демократію надсилає важливий сигнал не лише Росії, але й Китаю та іншим автократам. Таку думку висловила сенаторка-демократка Джин Шагін в ексклюзивному інтерв’ю для Голосу Америки.

Більше

XS
SM
MD
LG